Blog

Nonwoven (Tela) Nedir?

"Nonwoven"lar değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır.Halk arasında tela ile de tanımlanmaktadır.

Devamını Oku

Gaziantep Bez Çanta

Gaziantep Bez Çanta olarak çevreye duyarlılığınızı ön planda tutarak ve uzun süre kullanılabilir özelliği olan Tela (nonwoven) promosyon bez çanta satışı yapmaktayız.

Devamını Oku

Ultrasonik Nonwoven Çanta

PROTEP ÇANTA patentli ultrasonik kaynak üretimi ve yüksek hızlı bez baskı için tasarlanan flekso baskı makinası ile yüksek kalitede baskılı bez çanta üretimi yapan Fabrikanın güneydoğu bölgesi bayisidir.

Devamını Oku

Karton Çanta Nedir? Karton Çanta Üretimi

Karton Çanta, firmalar tarafından, genellikle dikey ya da yatay tercih edilmektedir. İçerisine konulacak malzemeye göre değişik ölçülerde ve farklı kağıt türlerinde üretilebilmektedir.

Devamını Oku

Hambez Çanta Kumaşının Özellikleri

Ham bez çanta üretimi yapılırken kullanılan kumaşlar kendi arasında bir çok çeşide ayrılmakta ve bu çeşitlerin bez çantada kullanım şekillerini inceleyeceğiz.

Devamını Oku

Neden Bez Çanta Kullanmalıyız?

Bez çanta, kullanmalıyız çünkü bez çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.

Devamını Oku

Çanta Kullanım Alanları

Bez ve Karton Çanta kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgilere ve Çevre dostu geri dönüşümlü çantaların nerede kullanıldığını merak ediyorsanız hemen tıklayın.

Devamını Oku

Ham Bez Çanta Ölçüleri Toptan Satış

Hambez Standart Ölçü Tablomuz Şu Şekildedir; 20x22, 26x33, 31x36, 35x42, 38x45 cm ( + - 0,5 cm ) ebatında 140 gr. hambez kumaştan imal edilmiştir.

Devamını Oku

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2019
ANASAYFA İLETİŞİM 0 SEPET F.HESAPLA GİRİŞ YAP
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla