Blog

Nonwoven (Tela) Nedir?

"Nonwoven"lar değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır.Halk arasında tela ile de tanımlanmaktadır.

Devamını Oku

İstanbul Bez Çanta

İstanbul'da Bez Çanta İmalatı yapan atölyemiz firmalar için promosyon baskılı baskısız logolu ve uygun fiyatlı bez çanta üretimi yapmaktadır.

Devamını Oku

Ultrasonik Nonwoven Çanta

PROTEP ÇANTA patentli ultrasonik kaynak üretimi ve yüksek hızlı bez baskı için tasarlanan flekso baskı makinası ile yüksek kalitede baskılı bez çanta üretimi yapan Fabrikanın güneydoğu bölgesi bayisidir.

Devamını Oku

Ankara Bez Çanta Üretici

Ankara bez çanta imalatı yapan firmamızın üretmiş olduğu bez çanta modelleri geri dönüşüme tamamen uygundur. Nonwoven, Tela, Ham Bez, PP Çuval Çanta üretiminde lider

Devamını Oku

Hambez Çanta Kumaşının Özellikleri

Ham bez çanta üretimi yapılırken kullanılan kumaşlar kendi arasında bir çok çeşide ayrılmakta ve bu çeşitlerin bez çantada kullanım şekillerini inceleyeceğiz.

Devamını Oku

Neden Bez Çanta Kullanmalıyız?

Bez çanta, kullanmalıyız çünkü bez çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.

Devamını Oku

Çanta Kullanım Alanları

Bez ve Karton Çanta kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgilere ve Çevre dostu geri dönüşümlü çantaların nerede kullanıldığını merak ediyorsanız hemen tıklayın.

Devamını Oku

Ham Bez Çanta Ölçüleri Toptan Satış

Hambez Standart Ölçü Tablomuz Şu Şekildedir; 20x22, 26x33, 31x36, 35x42, 38x45 cm ( + - 0,5 cm ) ebatında 140 gr. hambez kumaştan imal edilmiştir.

Devamını Oku

Nonwoven (Tela) Kumaş Kullanım alanları

Dokumasız bu malzemeler pek çok uygulamalarda kullanılır. Hitap ettiği başlıca sektörler ve ürünleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

Devamını Oku

Bez Çanta Fiyatları

Tela çanta fiyatları en uygun protepcanta.com' da. Çanta fiyatlarına ulaşmak için sizde ölçülerinizi ve istediğiniz baskıyı info@protep.com.tr adresine iletin...

Devamını Oku

Nonwoven Çanta Üreticileri

Nonwoven çanta üreticilerinden protepcanta.com sizlere istediğiniz model ve ürünü kendi bünyesinde bulunan imalatı ile en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Körüklü Çanta Ne Demek?

Körük sözlük anlamı olarak bir cismin üstü üste katlanmış hali olarak tanımlanır. Örnek vermek gerekirse, Uzun otobüslerin birbirini bağlayan kısımlarındaki katlanabilir akordeona benzeyen yerlerdir.

Devamını Oku

Bez Alışveriş - Market Çantası

Çevrenin korunması adına yapılan yasal düzenlemeler ile alışverişlerde kullanılan poşetlerin ücretli hale getirilmesi bez alışveriş / market çantası taleplerini oldukça artırmıştır.

Devamını Oku

Fuar Çantaları

Fuar Çantası Modelleri Ve Fiyatları | Fuar Çantaları Nonwoven Tela Fuar ve ambalaj bez çantaları, tasarımları, renkleri ve kullanılan kumaş çeşitleri ile müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayabiliriz.

Devamını Oku

Yardım, Erzak Dağıtma Taşıma Çantaları

Yardım, Erzak Dağıtma Taşıma Çantaları imal için kullanılan kumaş türüne ve tasarıma göre çeşitlere ayrılmaktadır.

Devamını Oku

Tela (Nonwoven) Plaj Çantası

Tela Nonwoven Plaj Bez Çantaları Uygun Maliyetlidir. İstenilen her türlü Kumaştan, Baskıdan ve Ölçüden Plaj Çanta İmalatımız bulunmaktadır.

Devamını Oku

Ultrasonik Çanta Üreticileri

Ultrasonik çantalar diğer bez çantalar ile aynı hammadde ( anti bakteriyel ve geri dönüşebilir nonwoven kumaş) ve tüm renk seçenekleri ile baskı yapabilmektedir.

Devamını Oku

Bez Çanta Üretici

Baskılı Bez Çanta İmalatı yapan atölyemiz firmalar için promosyon baskılı baskısız logolu ve uygun fiyatlı bez çanta üretimi yapmaktadır.

Devamını Oku

Toptan Bez Çanta Satış

Toptan bez çanta satış firması olan PROTEP ÇANTA. Türkiye'nin ve dünyanın çevre dostu çantasını üretiyoruz. Toptan bez çanta üretimlerimizde en önemli unsur kaliteli ve seri üretimdir.

Devamını Oku

Dikişli Bez Çanta İmalatı ve Baskı Merkezi

Dikişli Tela (Nonwoven) Çanta: Kumaşların el işçiliği verilerek dikiş makinalarında birleştirilmesi ile üretilen çantalara Dikişli Tela (nonwoven) Bez Çanta diyoruz.

Devamını Oku

Almanya Market Çantası

Almanya market çantaları firmamız PROTEP ÇANTA tarafından üretimi yapılmaktadır. Market çantaları günümüzde geri dönüşüm maddelerden üretimi yapılabilmekle birlikte ham bez kumaşlardan da üretimi yapılmaktadır.

Devamını Oku

Ultrasonik Bez Çanta Üretimi - Bez Torba - Bez Poşet

Ultrasonik bez çanta üretimi modelleri ve promosyon ultrasonik çanta için sitemizden fiyat teklifi alabilirsiniz. ultrasonik kaynaklı nonwoven çanta,u cut ultrasonik dikişli nonwoven çanta,u cut ultrasonik bez çanta, d, cut ultrasonik dikişli nonwoven çanta,cut, ultrasonik dikişli çanta, ultrasonik kaynaklı bez torba, bez poşet

Devamını Oku

Türkiye'nin En Çok Satan Bez Çanta Markası: PROTEP

Bez Çanta ve ham bez çanta modelleri, uygun fiyatları ile alışveriş market çantası. Toptan baskısız promosyon bez çanta satın al. Kumaş çanta.

Devamını Oku

Nonwoven (Tela) Kumaşın Üretim Üssü Gaziantep

Nonwoven kumaş, antibakteriyel özelliklere sahip bir malzemedir. Nefes alan, yırtılmaya dayanıklı, emici, ısıya ve suya dayanıklı bir yapıdadır. ynı zamanda sert yapısı sayesinde uzun bir süre verilen şekli korur. Bu sayede yıllarca kullanılabilir. Ancak sert yapısı olduğu için esnek kumaşlar arasında yer almaz. Kalın bir yapıya sahip olan ürünün rengi mordur. Kumaşın uzunluğuna dikkat ederek ürünü satın alabilirsiniz.

Devamını Oku

Almanya Bez Çanta

Almanya'da marketiniz var ve market torbasına mı ihtiyacınız var? Size bir telefon kadar yakınız. İster market torbası olsun, isterse market çantası olsun PROTEP Çanta ilk tercihiniz olsun.

Devamını Oku

Bez Çanta İmalatı Atölyesi

Markalara özel bez çanta üretimi, markanın tasarım ve logolarını çanta üzerine yansıtmayı içerir. Bu sayede markanızın görsel kimliği çanta üzerinde öne çıkar ...

Devamını Oku

Tela Çanta Üretici

Tela bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,

Devamını Oku

Seçim Siyasi Parti Aday Bez Çanta

Seçim Bez çanta modelleri ve fiyatları burada. Siyasi Partiler için çevre dostu bez çanta, promosyon bez çanta ve Belediyeler için çantada toptan bez çanta imalatımız ile yanınızdayız.

Devamını Oku

Gaziantep Bez Çanta

Gaziantep Bez Çanta olarak çevreye duyarlılığınızı ön planda tutarak ve uzun süre kullanılabilir özelliği olan Tela (nonwoven) promosyon bez çanta üretimi - imalatı yapmaktadır.

Devamını Oku

Fermuarlı Bez Çanta

Fermuarlı bez çanta; bez çanta ve tasarım baskılı çanta modellerini imalatçı firma olarak en uygun fiyat ve kalitede sizlerle.

Devamını Oku

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Ayn gün ürün kargosu

Müteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2024
ULTRASONİK
ÇANTA
DİKİŞLİ
ÇANTA
TORBA
KILIF
HAM-BEZ
ÇANTA
İHRACAT