Hakkımızda

Hakkımızda

PROTEP ÇANTA, doğa dostu bez çanta, bez ambalaj ve diğer tekstil odaklı tanıtım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur.
Üretim kapasitesini yüzde 90 oranında bez çantaya odaklamış olan PROTEP ÇANTA, adetsel bazda ilk sırada ultrasonik çantalara yer vermektedir.

PROTEP Bir "Promotion San. Tic. Ltd. Şti" Kuruluşudur.

Tarihçemiz

2012 yılında Gaziantep’de kurulan PROTEP üretici, tedarikçi ve ihracatçı bir firmadır. 2012-2015 yılları arasında Şahıs Firması Olarak PROTEP ismiyle sektörde faaliyet gösteren firmamız, 2015 yılında “PROMOTION LTD. ŞTİ” markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 2019 yılında GAIB Üyeliği ile İhracat alanında  yeniden yapılanan ve genişleyen PROTEP, 12 yıllık imalat tecrübesini ARGE çalışmalarıyla birleştirmiş bununun sonucunda hem Türkiye hem de Dünya pazarında oldukça etkin bir konuma gelmiştir. Bu gün ise ambalaj, matbaa, tekstil ve promosyon gibi 4 ayrı sektörde 3 ayrı fabrika ve 5 ayrı şirket ile faaliyet gösteren “PROTEP” in ağırlıklı üretim alanı bez ambalaj sektörüdür.

Üstün Teknoloji Uygun Fiyat

Ultrasonik Tela Nonwoven Çanta

PROTEP ÇANTA ultrasonik bez çantalarımızda, üretim tekniğinde standart makine dikimi yerine sıcak kaynak ile otomasyon üretimi gerçekleştiriyoruz. Böylece, çok kısa sürede çok yüksek adetlerde bez çanta üretip teslim edebilme gibi muazzam bir teknolojik alt yapı avantajını da artık sunabiliyoruz. Özellikle zincir mağazalar, market zincirleri gibi toplu tüketimi yüksek olan firmalar başta olmak üzere, yerel yönetimler, okullar ve AVM ler için ultrasonik çantalarımızı hızlı üretim ve fiyat avantajlarından dolayı öneriyoruz.

Doğayı Sev PROTEP Çanta Kullan!!

Neden PROTEP ÇANTA

Çoklu adetli toptan alımlarda markaya özel baskılı bez çanta üretimlerimizde tasarım ve baskılı prova ile süreci en iyi şekilde yönetiyoruz. 

Referans listemizden de göreceğiniz gibi ulusal ve global pek çok markaya ürün sunduk. Birçok markaya satışlarında kullandıkları özel tasarım baskılı bez çantaları üretmekten keyif almaktayız.

Uzun yıllar fuar çantaları, etkinlik ve promosyon bez çanta tedariklerinde bizi tercihe eden siz müşterilerimiz teşekkür ederiz.

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2023
YENİ
ÜRÜNLER
ULTRASONİK
ÇANTA
DİKİŞLİ
ÇANTA
HAM BEZ
ÇANTA
BAGS
EXPORTER
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla