Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

PROTEP ÇANTA çevre dostu taşıma çantalarından reklam poşetlerine, çevre dostu ambalajara uzanan geniş üretim alanında hizmet vermektedir.

Kuruluşumuzun var olma nedeni müşterilerimize üstün hizmet ve kalitede ürün sunmak, günün şartlarına uygun YENİLENME gücüne vakıf olma, mevcut İMAJINI devam ettirme, İŞ AHLAKINA, ÇALIŞANINA iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun koşullarla üretim ve ticaretine devam etmektir. Yerli sermaye, hammadde, Ar-Ge tasarımımız makinalarımızla üretiyor, yeni ürünler için çalışmaya devam ediyoruz. 

Firmamız doğa dostu hammadde kullanarak Ülkemiz ve Tüm dünya için çevre dostu ürünler üretmek için çalışıyor, dünya için doğa dostu poşetler üretiyor, hammaddeden başlayıp üretim makinalarına kadar yerli üretim teknolojileri ile uluslararası piyasada öne çıkmakmaya çalışmaktadır. Farklı müşteri ve ürün gruplarında uzman kadromuz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler üretmek, tüketici çıkarlarını en iyi şekilde korumak ve pazarımızda aranılan üretici olmak için çalışmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet için elimizdeki makine paktı ve uygun çevre çalışma koşullarımızı birleştirerek doğru, kaliteli ve zamanında hizmetinize sunmak için uğraşmaktayız.

Müşterilerimize sadece kaliteli üretimle hizmet vermeyi değil, karşılıklı fikir alışverişi ile müşterilerimizin toplam kalite anlayışına ve firma karakterine uygun çalışmalar ile hedefine ulaşan sonuçları aramaktayız. Üretim süreçlerimizde ve üretim sonrası müşterilerimizi dinliyor önerilerine göre geliştimeler yapıyoruz.

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Ayn gün ürün kargosu

Müteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2024
ULTRASONİK
ÇANTA
DİKİŞLİ
ÇANTA
TORBA
KILIF
HAM-BEZ
ÇANTA
İHRACAT