Neden PROTEP Çanta

Neden PROTEP Çanta

PROTEP ÇANTA 

Bez çanta tercih ederek gelecek nesiller için çevreye daha çok saygı duyarız.PROTEP ÇANTA, çevre dostu üretim tesisinde, %100 geri dönüştürülebilir bez çanta ve poşetler üretir.

Uzman kadromuz ihtiyaçlarınıza uygun, fiyat fayda analizinde pozitif katkı sağlayacak toptan satış çözümleri sunar. Bize güvenebilirsiniz.

Bez çanta fiyatları ve çeşitleri Türkiye'nin bez çanta üretim merkezi olan PROTEP ÇANTA'da. Türkiye'de ve dünyada aldığımız ödüller ve ürettiğimiz çevre dostu bez torba, bez poşet ve bez çantalar ile Avrupanın en büyük üç bez çanta imalatı yapan firmalardan birisiyiz. Bez çantalarımızı en iyi hammadde kullanarak, üst düzey kalitede ürünleri %100 e yaklaşan bir verimle üretiyoruz. Firmamız 30 dan fazla patent ile birbirinden güzel tasarıma sahip dünya standartları üzerinde bez çanta üretimi gerçekleştiriyor. PROTEP ÇANTA toptan bez çanta üretim kapasitesini arttırarak poşet yasağının başlaması ile artan tüm bu taleplere hızlı çözüm bulmak amacıyla 7/24 çalışıyor ve kalitesinden hiç bir zaman ödün vermiyor.

GAZİANTEP'DE HİZMET VERİYOR OLMAMIZ SEBEBİ İLE İŞÇİLİK VE KUMAŞ MALİYETLERİ DAHA UYGUNDUR.

  1. Nonwoven Kumaş'ın Üretim Merkezi Gaziantepdir.
  2. İşçilik İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa Gibi Büyükşehirlere Göre Daha Uygundur.

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2023
YENİ
ÜRÜNLER
ULTRASONİK
ÇANTA
DİKİŞLİ
ÇANTA
HAM BEZ
ÇANTA
BAGS
EXPORTER
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla